PL | EN | ES | DE | FR

Dlaczego My

Rzetelnie i fachowo podchodzimy do każdego zlecenia. Świadczą o tym nie tylko słowa, ale fakty-co w przypadku zleceniodawcy jest najbardziej istotne. Po wykonanych pracach jesteśmy polecani innym, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni.

 

Współpracujemy z czołowymi projektantami wnętrz na rynku. Jesteśmy głównym wykonawcą mebli twardych i lakierowanych dla Zień Home, pracowni projektów wnętrz Macieja Zienia, wybitnego kreatora i wizjonera, obsługującego najbardziej wymagających klientów.

 

Jesteśmy zaliczani do grona rekomendowanych i polecanych firm meblowych wielu deweloperów i potężnych firm budowlanych takich jak Skanska SA, z którą współpracujemy od dłuższego czasu.

 

Docenieni jako terminowa, solidna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie firma, właśnie nam zostało powierzone zadanie wykonania i dostarczenia mebli do 235 pokoi nowopowstającego na warszawskim Lotnisku Chopina, pięciogwiazdkowego hotelu Marriott.

 

Do naszego dossier można również dodać zakończone prace w SPA oraz apartamencie prezydenckim w warszawskim centrum konferencyjnym Hilton 4*. Ostatnio wykonaliśmy 270 fasad wejściowych do sklepów oraz kilkanaście zabudów naściennych halli windowych w najbardziej ekskluzywnym centrum handlowym w Berlinie, www.mallofberlin.de

 

Naszym „klejnotem w koronie” jest wykonanie, dostarczenie i montaż ekskluzywnej zabudowy meblowej do Loży Prezydenckiej i lóż VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie.

SSF © 2012   |   projekt i wykonanie: synermedia.pl